sağlık bilimleri

kstb

ted,london

17-08-2020 13:39 GÜNDEM

POLİS HABERLERİ

GAZİMAĞUSA’DA 25 YAŞINDAKİ GENÇ ANİ RAHATSIZLIK SONUCU YAŞAMINI YİTİRDİ... OZANKÖY’DE EVİNDEKİ KUYUYA DÜŞEN ALİ KIRMIZIOĞLU HAYATINI KAYBETTİ ÜLKEYE KAÇAK GİREN 3 SURİYELİ VE ONLARA YARDIM EDEN 3 KİŞİ TUTUKLANDI

POLİS  HABERLERİ

 Gazimağusa’da sakin Ismael Bangoura (E-25) evinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirdi.

Polis basın bültenine göre, dün akşam saat 20.00 sıralarında meydana gelen ani ölümle ilgili başlatılan polis soruşturması devam ediyor.

OZANKÖY’DE KUYUYA DÜŞEN ŞAHIS YAŞAMINI YİTİRDİ

Ozanköy’de kuyuya düşen 47 yaşındaki Mehmet Ali Kırmızıoğlu da hayatını kaybetti.

Kırmızıoğlu, Uğur Mumcu Bulvarı üzerindeki evinin bahçesinde, üstü kapalı su kuyusunun üzerinden geçtiği sırada saç kapağın kırılması sonucu içinde su bulunan 15 metre derinliğindeki kuyuya düşerek can verdi.

ALSANCAK’TA SAKSIDA EKİLİ HİNTKENEVİRİ BULUNDU 

Alsancak’ta Polis Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından F.İ.’ye (E-33) ait evde yapılan aramada, saksıda ekili bir kök hintkeneviri bitkisi bulunarak emare alındı.

Bahse konu şahıs tutuklanırken, soruşturma devam ediyor.

DİKMEN’DE ŞARAP AÇACAĞIYLA YARALAMA

Dikmen’de Lavinyum Sitesi’ndeki bir evde T.M.M.(E-22) ve Ayodele Oluwadamılola Igiowoyo arasında çıkan tartışma sonucunda T.M.M. tasarrufundaki şarap açacağını, Ayodele Oluwadamılola Igiowoyo'nun sol koluna saplayarak yaraladı.

Olayda yaralanan Ayodele Oluwadamılola Igiowoyo kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yapılan tedavisinin ardından müşahede altına alındı. T.M.M. ise tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.

ÜLKEYE KAÇAK GİREN VE YARDIM EDEN 6 KİŞİ TUTUKLANDI

Gazimağusa Limanı çıkış kapısında polis tarafından yapılan kontrolde, bir ticari taksi içerisinde bulunan Suriye uyruklu K.E.(E-28), F.E.(K-26) ve A.B.’nin (E-27) muhaceret işlemlerini yaptırmadan KKTC’ye kanunsuz giriş yaptıkları tespit edildi.

Bahse konu şahıslar ve mesele ile bağlantısı olduğuna inanılan M.H.M.(E-25), A.U.(E-29), A.T.(E-29) tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.

İŞLETMECİNİN ARACINA HASAR VERMEK İÇİN ANLAŞAN KİŞİ TUTUKLANDI

Türkiye’de bulunan M.T.’nin, Temmuz ayı içinde, KKTC’de bir otelde çalışmakta olan kız arkadaşını “işten durdurmadığı” gerekçesi ile otel işletmecisinin aracına hasar vermesi için A.Y.(E-26) ile 2 bin 500 TL karşılığında anlaşarak gizli ittifak yaptıkları tespit edildi. A.Y. Lefkoşa’da tespit edilerek tutuklandı.

ERCAN’DAN 52 BİN DOLARLA ÇIKMAYA ÇALIŞTI

Ercan Havalimanı’nda, H.G.(E-55), tasarrufunda 10 bin Euro muadili döviz veya Türk Lirası’ndan fazla para olan 26 bin ABD Doları nakit parayla, S.A. (E-35) da 26 bin ABD Doları nakit para ile yurt dışına çıkış yapacağı sırada tespit edildiler. Bahse konu şahıslar hakkında yasal işlem başlatıldı.

GAZİKÖY’DE ELEKTRİK TELLERİNDEN YANGIN ÇIKTI, BİN BALYA YANDI

Gaziköy’de Ağıllar bölgesinde elektrik tellerinin birbirine temas etmesi sonucu çıkan kıvılcım neticesinde Havva Topkayalı’ya ait ağılda bulunan yaklaşık bin balya ve saman yığını yandı. Yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürülürken, soruşturma devam ediyor.
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Puan Durumu