thy

oray

29-11-2019 09:35 SPOR

Tenis Ligi ana sponsoru Nicosia Motors oldu

Tenis Ligi'nin 2019-2020 sezonu ana sponsoru Nicosia Motors oldu...

Tenis Ligi ana sponsoru Nicosia Motors oldu
oar iç ddetay

KKTF tarafından düzenlenecek olan 2019-2020 Tenis Ligi 1 Aralık 2019 Pazar günü başlıyor. Tenis Liginin bu yıl ana sponsoru Nicosia Motors olurken alt sponsorlar ise Meysu, Karasu Gold & Dimond, Balaban Solid Sports, Trik-Con Engineering Company Ltd,İmkan Development, Oero Gıda LTD. ve SEG Gümrükleme LTD. oldu.

6 takımın yer aldığı ligde Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü, Gönyeli Tenis Kulübü, Girne Amerikan Üniversitesi Tenis Kulübü, Lefkoşa Şehir Kulübü, Doğu Akdeniz Üniversitesi Tenis Kulübü ve Pakan Spor Kulübü Derneği’nin mücadele edeceği 2019-2020 Nicosia Motors Tenis Ligi deplasmanlı iki devreli olacak şekilde ardından oynanacak play-off maçları ve finaller ile son bulacaktır.

1 Aralık 2019 Pazar 1. hafta maçları şöyle:

KKTF kortlarında Pakan Tenis Kulübü ile Gönyeli Tenis Kulübü, Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü kortlarında Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü ile Doğu Akdeniz Üniversitesi ve Lefkoşa Şehir Kulübü kortlarında Lefkoşa Şehir Kulübü ile Girne Amerikan Üniversitesi karşılaşmaları ile başlıyor.1. Hafta maçlarından olan Lefkoşa Şehir Kulübü ile Girne Amerikan Üniversitesi arasındaki karşılaşma BRT2 den saat 10:00’da canlı yayınlanacak.

2019-2020 Nicosia Motors Tenis Ligi takımları ve takım listeleri şu şekilde:

GÖNYELİ TENİS KULÜBÜ

Erkek Takımı: Berkecan Ekinci, İbrahim Ağun, Kaan Arkın, Cemre Yeşil, Mehmet Can, Mustafa Ülker, Avni Avnioğlu, Zeki Esendağlı

Kadın Takımı: Ilgın Minel Yiğit, Meril Sonakın, Elçin Özbilen, Ceren Yılmaz, Şükriye Özboran, Lal Erin

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Erkek Takımı: Mustafa Zorba, Şevki Öksüzoğulları, Rasim Ülker, Yusuf Göktuğ Gökbayrak, Mahmut Halkseven, Sehan Şeyh

Kadın Takımı: Fatma Kayol, Ecem Açıkel, Selin Özgür, Melis Mevlit, Doğa Özdöl, Elaheh Ashrafianbonab, Asya Koçak, Tuğçe Zeynep Tuğcu

LEFKOŞA ŞEHİR KULÜBÜ

Erkek Takımı: Derin Samioğlu, Florin Sorodoc, Remzi Hıdıroğlu, Barış Örek, Zeka Başel, Yalın Doğasal, Yenal Esenel, Orhun Doğasal, Burak Gazi, Ümit Süleyman Onan

Kadın Takımı: Nergis Lal Menemenci, İzem Civisilli, Şara Boranhan, İpek Civisilli, Şafak Güzoğlu

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ            

Erkek Takımı: Kemal Türker, Avtamonov Yelisei Vladimir, Ahmed Chaudhary Mohammed,  Abdelrahman Al Bitar, Can Taşer, Tuncel Türker, Turgay Vural Hıdıroglu

Kadın Takımı: Azra Seray Yalkıç, Alina Balashenko, Sevim Akbaş, Bikem Türker, Oksana Pıddubna

GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ TENİS KULÜBÜ

Erkek Takımı: Peter Baca, Celal Konuklu, Yarkın Kuloğlu, Martin Rychtarik, Mehmet Sonat, Patrik Jankovic, Tahir Eray, Çağlar Izkan, Martin Gregus, Ege Altunay

Kadın Takımı: Sona Priscakova, Melin Önkaya, Saadet Aktuğlu, Çise Çağın, Meryem Birkan, Andrea Sokolikova, Zehra İmren, Aslı Ece Ongun

PAKAN TENİS KULÜBÜ DERNEĞİ

Erkek Takımı: Özel Pakan, Nurses Irgare, Arda Elkıran, Mustafa Uluğ, Sinan Şemiler,  Derhan Menteş, Murat Yiğit

Kadın Takımı: Suzan Pakan, Ayşen Şah, Çilem Nalbant, Fatma Muhtaroğlu, Sevşen Özerce, Emine Muhtaroğlu




DİĞER SPOR HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Puan Durumu