kstb

ted,london

10-07-2020 10:06 GÜNDEM

Sapsızoğlu Bu Kez Karpaz’a Gitti

KKTC Cimnastik Federasyonu başkanı Hasan Sapsızoğlu, kulüp ziyaretlerini sürdürürken, Yeni Erenköy'de faaliyet gösteren ve Sabriye Atikoğlu’nun başkanlığını yaptığı Karpaz Altın Kum Cimnastik ve Spor Derneği Kulübünü ziyaret etti.

Sapsızoğlu Bu Kez Karpaz’a Gitti

KKTC Cimnastik Federasyonundan ziyaretle ilgili yapılan açıklama şöyle: 
“KKTC Cimnastik Federasyonu olarak Yeni Erenköy 'de faaliyet gösteren Karpaz Altın Kum Cimnastik ve Spor Derneği Kulübünü ziyaret ettik. Kulübümüzün kuruculuğunu hocamız Sabriye Atikoğlu yapmaktadır. 
Cimnastik Federasyonu olarak; tüm sporların temelini oluşturan cimnastik sporumuzu bölgelerimize yayıp çocuklarımız ve gençlerimizi sporun içinde tutarak kötü alışkanlıklardan uzak tutup sağlıklı nesiller yetiştirirken, özelde cimnastik genelde ülke sporuna başarılı sporcular kazandırmayı hedeflemiştik. Bugün geldiğimiz noktada hedeflerimize doğruları yapmaya gayret ederek tek tek ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. 
Bu hedeflere ulaşmamızı sağlayan Karpaz Altın Kum Cimnastik ve Spor Derneği ailesine ve Sabriye Atikoğlu hocamıza bu kadar kısıtlı imkânlara rağmen çocuklarımızın seviyesini en üst düzeye taşıdığı için çok teşekkür ederiz. Bugüne kadar kulübümüzün ve çocuklarımızın yanında olmaya çalıştık. Bugünden sonrada onlara daha fazla destek vererek hak ettikleri ortamlarda ders vermelerini sağlayacağız.”
 
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Puan Durumu