thy

oray

11-08-2018 22:08 SPOR

Mesut Bakkal'dan Emre Akbaba açıklaması

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, adı Galatasaray ile anılan Emre Akbaba hakkında açıklamalarda bulundu.

Mesut Bakkal'dan Emre Akbaba açıklaması
oar iç ddetay

Süper Lig'in 1. haftasında Aytemiz Alanyaspor deplasmanda Sivasspor'un konuğu oluyor. Karşılaşma öncesi yayıncı kuruluşa konuşan Mesut Bakkal, milli futbolcu Emre Akbaba'nın transferi hakkında önemli açıklamalarda bulundu:

  • Transfer gerçekleşeceğini düşünerek Emre Akbaba olmadan çalıştık. Emre Akbaba çok iyi kaptan, çok iyi karakter. Hazırlık döneminde 7-8 maçı Emre gidecek gibi onsuz oynadık. Bir an evvel bir şeylerin netlik kazanmasını en çok isteyen benim.
  • Süper Lig'in 1. haftasında Aytemiz Alanyaspor deplasmanda Sivasspor'un konuğu oluyor. Karşılaşma öncesi yayıncı kuruluşa konuşan Mesut Bakkal, milli futbolcu Emre Akbaba'nın transferi hakkında önemli açıklamalarda bulundu:

  • Transfer gerçekleşeceğini düşünerek Emre Akbaba olmadan çalıştık. Emre Akbaba çok iyi kaptan, çok iyi karakter. Hazırlık döneminde 7-8 maçı Emre gidecek gibi onsuz oynadık. Bir an evvel bir şeylerin netlik kazanmasını en çok isteyen benim.Etiketler :
DİĞER SPOR HABERLERİ
cmr
Çok Okunan Haberler
Puan Durumu