kstb

ted,london

17-05-2019 11:40 SPOR

Kırış müsabakaları yapıldı

Ahmet Sami Topcan Taekwondo Judo Karate Budo Martıalarts (Kurash-Wushu) El Kırış Müsabakaları Girne'de Avrasya Taek Wondo Merkezinde yapıldı.

Kırış müsabakaları yapıldı
oar iç ddetay

Ahmet Sami Topcan Taekwondo Judo Karate Budo Martıalarts (Kurash-Wushu) El Kırış  Müsabakaları Girne'de Avrasya Taek Wondo Merkezinde yapıldı.

Yarışmanın ödüllerini Federasyon Başkanı Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen, federasyon, bölge ve kulüp temsilcileri verirken, müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz Öykü Ergin, Ali Uslu, Ana Berc Tüysüz başkanlığında, federasyon, bölge ve namzet hakemleri yönettiler.

BAYANLAR EL KIRIŞ MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:      1.Doğa Çağlin                                    2.Nil Kapucuoğlu                   3.Tuba Şener

2.Kategori:      1.Zeynep Meryem Akın         2.Ayşenaz Erdoğan                3.Betül Ceylan

3.Kategori:      1.Ela Kılıç                              2.Tahmina Dakeeva               3.Sinem Yılmaz

4.Kategori:      1.Berna Zorlu                         2.Elena Pakhomova               3.Esma Özbiçer 5.Kategori:   1.Zehra Karip                                   2.Betül Peyravi                      3.Gülcan Abdullah

ERKEKLER EL KIRIŞ MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:      1.Kerem Yusuf Coban           2.Abdullah Ekicioğlu 3.Kerim Kasım Çoban

2.Kategori:      1.Halil Falyalı                         2.Yaman D. Durmaz  3.Aren Değirmencioğlu

3.Kategori:      1.Oğulcan Doğan                   2.Ege Bayraktar                     3.Kıvanç Çağlin 4.Kategori:  1.Ömür Ulaş Küçükkale      2.Muhammed T.Selçuk 3.Zeynel Yıldırım

5.Kategori:      1.Denktaş Karamahmutoğlu  2.Kerim Karpuz                     3.Mahmut Colayır

6.Kategori:      1.Arda Aslan  Öztürk            2.Nikita Gordeev                   3.Taner Kara

7.Kategori:      1.Dmitry Gordeev                  2.Berke Değirmencioğlu        3.Bahadır Boz




DİĞER SPOR HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Puan Durumu