thy

oray

21-03-2019 07:15 SPOR

Fatih Terim alacağı tazminatı bağışladı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in avukatı Rezan Epözdemir, Terim'in TFF'den alacağı tazminatın Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlandığını açıkladı.

Fatih Terim alacağı tazminatı bağışladı
oar iç ddetay

Epözdemir yaptığı açıklamada ''Yargılama sürecinde hoca bize talimat vermişti ‘Çocuk Esirgeme Kurumuna bağışlamak istiyorum’ diye. Fakat o günlerde adil yargılamayı etkilemeye teşebbüs olur diye bunu hayata geçirmedik. Hem TFF'ye hem de Çocuk Esirgeme Kurumuna ihtarname gönderdik. Yargılama sonucunda hükmedilecek olan tazminatın ve faizin tamamını kuruma bağışladığımızı, Fatih Terim adına çocukların eğitim, sağlık ve diğer ihtiyaçlarının giderilmesi için kullanılmasına atıf yaptık.'' ifadelerini kullandı.

Epözdemir, "An itibariyle yargılama harç ve masrafları hariç 6 milyon lira kadar tutuyor. Ama bizim davamızın konusu 13 milyon lira. Biz Yargıtay’da bu hükmedilen 6 milyon liranın çok daha yukarılara çıkacağını düşünüyoruz. Fakat ister 6 milyon olsun 10 milyon ister 13 milyon nihayetinde biz tamamını Çocuk Esirgeme Kurumuna bağışlamış olduk" dedi.
Etiketler :
DİĞER SPOR HABERLERİ
cmr
Çok Okunan Haberler
Puan Durumu