thy

laü

23-03-2018 11:39 GÜNDEM

CUMHURBAŞKANI AKINCI HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VE İŞADAMLARINI KABUL ETTİ

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Sanayici İşadamları Derneği (DASİFED) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Ekinci ve Hatay Sanayi İş Adamları Derneği (HASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrezzak Gökhan Alkan ile dernek yönetim kurulu üyelerini kabul etti. Cumhurbaşkanlığı Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, işadamları ve sanayicilerle birlikte KKTC’ye yaptıkları ziyaret ve devam eden çalışmaları hakkında Cumhurbaşkanı Akıncı’ya bilgi verdi.

CUMHURBAŞKANI AKINCI HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VE İŞADAMLARINI KABUL ETTİ

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Sanayici İşadamları Derneği (DASİFED) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Ekinci ve Hatay Sanayi İş Adamları Derneği (HASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrezzak Gökhan Alkan ile dernek yönetim kurulu üyelerini kabul etti. 

Cumhurbaşkanlığı Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, işadamları ve sanayicilerle birlikte KKTC’ye yaptıkları ziyaret ve devam eden çalışmaları hakkında Cumhurbaşkanı Akıncı’ya bilgi verdi. 
Etiketler :
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Puan Durumu