thy

ted,london

07-08-2019 09:33 SPOR

Başkent basketbola doyacak

Cyprus Basketball Academy’nin organize ettiği, Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’nun himayelerinde, Spor Dairesi ve Basketbol Federasyonunun da işbirliği ile organize edilen “Nicosia Open 3x3 Basketball” tanıtımı yapıldı

Başkent basketbola doyacak
oar iç ddetay

Cyprus Basketball Academy tarafından oluşturulan organizasyon komitesinin organize ettiği, “Change Your Life” sloganı ile KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’nun himayelerinde organize edilen sokak basketbolu turnuvası, “Nicosia Open 3x3 Basketball”, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Konferans salonunda yapılan toplantı ile tanıtıldı. Bugünbaşlayacak olan organizasyon 3 günlük program ile planlandı.

Turnuva her gün saat 18.00-23.00 saatleri arasında Atatürk Kapalı Spor Salonu Park Yeri’nde gerçekleştirilecek.

Toplantıda; KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanı Hasan Karaokçu, Sponsorlardan Blackspade Direktörü Asya Denktaş, Nazlı Kardeşler Construction direktörlerinden Şerife Nazlı ve Organizasyon Komistesi üyeleri Ayşe G. Özılgaz, Eda T. Kutruza, Nusret Sırdar ve Cevdet Akgür hazır bulundu.

AYŞE G.ÖZILGAZ: “78 TAKIM, 312 SPORCU TER DÖKECEK”

Organizasyon komitesi üyelerinden Ayşe G. Özılgaz, “Uzun zamandır hayalimiz olan 3x3 basketbol turnuvasını hayata geçirebiliyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Başta Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanı Sayın Hasan Karaokçu olmak üzere sponsorlarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz. Tahminimizin üzerinde ilgi gören organizasyonumuzda 78 takım mücadele edecek.” dedi.

ÖDÜLLÜ YARIŞMALAR OLACAK

Gıda Ltd. Nestle, Under Armour, Blackspade ve Nazlı Kardeşler Construction’ın sponsorluğunu üstlendiği organizasyonda 3 gün boyunca seyircilerin de katılabileceği ödüllü 3 sayı atış yarışmaları ile yetenek yarışmaları da olacak. Turnuva şampiyonların belirlenmesinin ardından 9 Ağustos 2019 Cuma akşamı yapılacak ödül töreni ile son bulacak.
DİĞER SPOR HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Puan Durumu