sağlık bilimleri

kstb

ted,london

26-07-2021 17:12 GÜNDEM

4 kişi arabaya aldıkları Hossein’i zorla alı koyup darp etti

önyeli’de meydana gelen Zorla İnsan Kaçırma, Vahim Zarar, Şiddet Kullanma Tehdidi, Ciddi Darp suçları ile ilgili olarak tutuklanan zanlılar Emam Hossain, Mohammed

4 kişi arabaya aldıkları Hossein’i zorla alı koyup darp etti

Gönyeli’de meydana gelen Zorla İnsan Kaçırma, Vahim Zarar, Şiddet Kullanma Tehdidi, Ciddi Darp suçları ile ilgili olarak tutuklanan zanlılar Emam Hossain, Mohammed Abu Syed, Abdülbaki Morgül ve Melih İneci tutuklanarak yeniden mahkeme huzuruna çıkarıldılar.

Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren polis memuru Kazım Sevinç olayla ilgili bulguları aktardı. Sevinç 23 Temmuz 2021 tarihinde saat 12.00 raddelerinde Lefkoşa Gönyeli'de bulunan Concorde Lojmanlarında zanlılar Emam HOSSAIN, Mohammed Abu SYED, Abdülbaki MORGÜL ve Melih İneci'nin konu ikametgâhta kalmakta olan Belal HOSSEN'i Facebook isimli sosyal paylaşım sitesindeki paylaşımıyla ilgili konuşup, Lefkoşa' da bulunan Concorde Hotel'e götürmek maksadıyla kullanımında oldukları Henüz tespit edilemeyen plakası meçhul araca aldı. Hossain’i araca alan zanlıalr onu hotele götürmeyip Girne'ye gitti. Yolda Hossein’e “"Seni dövecem, öldürecem" demek suretiyle şiddet tehdidinde bulundular. Girne anayolu üzerinde henüz tam olarak belirtilmeyen bir mevkide aralarında çıkan tartışmada henüz tespit edilemeyen zanlılardan biri Belal HOSSEN' in sağ gözüne ve burnuna yumruk vurup ciddi şekilde darp edip burun kemiğinin çoklu kırılmasına sebep verip vahim ve bedensel zarara uğrattı.
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Puan Durumu