kstb

ted,london

28-04-2021 06:21 KÜLTÜR SANAT

28 NİSAN PERŞEMBE KKTC GAZETE MANŞETLERİ

KKTC GAZETE MANŞETLERİ

28 NİSAN PERŞEMBE KKTC GAZETE MANŞETLERİ

 
 

ATANER EDUCATİON GROUP YENİ DÜZENDE FARK YARATMAYA DEVAM EDİYOR

 

 
Ataner Education Group yeni düzende fark yaratmaya devam ediyor
96
20 Nisan 2021 - 21:17

Ataner Education Group Çağdaş ve yenilikçi “Yeni Düzene Yeni Nesil Eğitim” vizyonu ile geleceğin şekillenmesine katkı sağlayarak yeni düzende fark yaratmaya devam ediyor.

Ataner Education Group ve Ataner English Academy uluslararası akademik kadrosu; atik, dinamik ve yenilikçi “Eğitim Akademisi” olan, danışmanlıkta yurtdışında eğitim, iş ve yaşam imkanları sağlayan, Hollanda, Almanya, İtalya, Fransa, İskoçya, İrlanda, Kanada, ABD ve İngiltere‟de sınavsız üniversite kabulü ile Avrupada kaliteli ve hesaplı üniversitelere başvurularının yanı sıra Online İngiltere Üniversitelerinden çok hesaplı Çift Diploma avantajları sunuyor.

 

“FARKIMIZ‟ diyerek öğrencilere yeni düzene yeni nesil eğitim yaklaşımıyla Teknolojik altyapısı ile kişiye özel İngilizce derslerinin en eğlenceli ve seçkin bir öğrenimin yanısıra Haziran ayı sonuna kadar Özel Eğitim Avatajları sunuyor.

 

Yurtdışı eğitim danışmanlığımızın uluslararası güçlü bağlantıları İngiltere akrediteli kampüs ve online üniversitelere 0‟e varan burs imkanları ile İngiltere, İrlanda, İskoçya, AB, ABD ve Kanada üniversitelerine hazırlık ve transfer fırsatı sunuyor. Uluslararası geçerliliği olan İngiltere akrediteli ve çözüm ortaklıkları, burs-destek, kariyer fırsatları, yaşam boyu eğitim, programlarındaki çeşitlilik ve online kampüs, sosyal ve kültürel faaliyetleri ile Ataner Education Group öğrencilerine eşsiz bir öğrenim deneyimi yaşatıyor.

 

Eğitime bakış açısını değiştiren ve bu yeni dijital eğitim trendi son derece yakından izleyen Ataner Education Group, eğitim sürecinde sorun yaşamadan öğrencilerinin mezun olmaları sonrasında kurumların “tam aradığı kişiler” olmasına büyük katkı sağlamaktadır.

 

Başarılı öğrencilerin tercihi Ataner Education Group yeni düzene yeni nesil eğitim vizyonu ile yarının şekillenmesine katkı sağlayacak ve FARKIMIZ diyebilecek yeni liderler yetiştirmeye başlamış bulunuyor.. Eğitim Damışmanlığında öğrencinin profiline en uygun gidebileceği en iyi üniversiteyi bularak nline Eğitim hizmeti ve mezuniyetine kadar tam destek veriyor.

 

Ataner Education Group tüm Dünya genelindeki kaliteli üniversitelere başvurularda bulunarak öğrenciye en iyi eğitim imkanlarını sunuyor. “Öğrencileri, mezunları, akademik ve idari kadrosuyla katlanarak büyüyen

 

ATANER EDUCATION GROUP ailesine HOŞ GELDİNİZ!” diyerek sesleniyor.

 
 
 
GÜNLÜK HABER AKIŞI
 
GÜNLÜK HABER AKIŞI
 
HAYBULANS ARTIK HİZMETTE!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
 
78 ŞİŞE İÇKİ ÇALDIRLAR!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
 
5 / 10
 
 
 
 
 
 
KÖŞE YAZARLARI
 
 
 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bülten Kıbrıs

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

 
Araç çubuğuna atla
Çıkış yap
 DİĞER KÜLTÜR SANAT HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Puan Durumu